VII Puchar Misia Stramusia

Już 17 lutego 2018 (sobota) odbędzie się największa rodzinna impreza pod Nosalem, będzie to VII edycja Pucharu Misia Stramusia!

Zawody są posumowaniem szkoleń podczas kursów feryjnych oraz świetną okazją do zaprezentowania przez dzieci zdobytych umiejętności narciarskich. W narciarskim Pucharze Misia Stramusia mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 14 lat.

Wyniki zawodów:

Kategorie REKREACJA

Kategorie KLUB

Puchar Rodzinny

Każde dziecko zostanie sklasyfikowane w odpowiedniej kategorii wiekowej oraz z podziałem na zawodników KLUB i REKREACJA. Młodzi narciarze będą rywalizować o jedno z trzech miejsc na podium w każdej kategorii z podziałem na chłopców i dziewczynki.

 

Puchar Misia Stramusia to święto dzieci oraz moc atrakcji narciarskich przygotowanych przez organizatorów pod Nosalem. Zawodom towarzyszą także poza narciarskie animacje prowadzone przez instruktorów szkoły STRAMA, zabawy edukacyjne uczące zachowań na stoku oraz wiele atrakcji, a wszystko to pod czujnym okiem Misia Stramusia.

Każde dziecko biorące udział w zawodach zostanie nagrodzone i weźmie udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród. Poza pięknymi pucharami i medalami oraz nagrodami za udział, spośród wszystkich startujących w zawodach zostaną rozlosowane nagrody. Na zawodach dla dzieci nie może zabraknąć słodkich niespodzianek, którymi Miś Stramuś będzie obdarowywał dzieci. Zapraszamy na zawody pod Nosal :)

Do pobrania:

Regulamin i informacje, Godziny startów, Program godzinowy - Scena główna, Puchar Rodzinny - regulamin i informacje

Nadchodzące wydarzenia

No upcoming event!