Ogródek - zimowy plac zabaw

Co roku do naszego Centrum przyjeżdżają rodziny z dziećmi, większe często próbują swoich sił na nartach lub snowboardzie, co robić z maluchami? Albo jaką nagrodę sprawić starszakowi za skupienie i ładną jazdę w czasie lekcji z instruktorem?

Ogródek zimowySerdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do zimowego ogródka Misia Stramusia. To zimowy plac zabaw lokalizowany na "wysepce" między parkingiem a budynkiem wypożyczalni i kasy.

Główną rolę w zimowym ogródku Misia Stramsuia odgrywa karuzela pontonowa na które jednorazowo może kręcić się aż 8 dzieci! Na terenie ogródka znajdują się także bujaki elektryczne.

Zimowy ogródek jest nadzorowany przez pana technicznego. Rodzice mogą obserwować swoje dzieci lub wejść do ogródka z maluszkami.

Jak zakupić bilet wstępu?

Biletem jest karnet narciarski zakupiony w kasie Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal. Jedno wejście dla jednego dziecka na 20 minut to 80 punktów pobieranych w bramce wejściowej do ogródka (80 punktów=8 zł). Poza sezonem opłata wynosi 5 zł.

Na wejście do ogródka zimowego można wykorzystać ten sam karnet narciarski z którego korzysta dziecko (jeśli posiada minimum 80 punktów)

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!